Modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych

0

Modlitwa w sprawie problemów finansowych- pierwszy krok do wyjścia z dołka.

Zastanawiasz się, dlaczego modlitwa może pomóc w sprawach finansowych? Jak się okazuje, osoby wierzące nierzadko znajdują oparcie w modlitwach, szczególnie gdy jest to uzupełnione dobrą postawą i przemyślanymi działaniami. Dla niektórych modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych jest zatem jedynie aktem religijnym, inni upatrują w niej natomiast prawdziwą szansę na poprawę swojej sytuacji. Jak jeden z dwunastu apostołów może pomóc w sprawach związanych z pieniędzmi i co zrobić, by modlitwa rzeczywiście okazała się w tej sprawie skuteczna? Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszym tekstem.

Modlitwa do Judy Tadeusza a sprawy finansowe

Ile osób, tyle sposobów na rozwiązanie problemów finansowych. Niektórzy korzystają z pomocy doradców finansowych i innych specjalistów, inni proszą o pomoc krewnych. Spora część osób korzysta także ze “wsparcia z góry”. Modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych może pomóc w skupieniu się na problemie i rozwiązaniu go. Czasem kwestią drugorzędną pozostaje, czy modląca się osoba samemu znalazła rozwiązanie w trakcie modlitwy, czy w chwilach natchnienia wpadła na jakiś pomysł – ważny jest pozytywny efekt. Z pewnością nie warto więc odradzam komukolwiek modlitwy w tak istotnej sprawie, jaką są kwestie finansowe każdego z nas.

Juda Tadeusz Apostoł zwany jest też Judaszem (nie tym od srebrników!) Jest świętym kościoła prawosławnego oraz katolickiego, zaliczamy go do grona męczenników. Juda Apostoł jest patronem spraw beznadziejnych i trudnych. Z tego względu wiele osób może właśnie do niego kierować swoje modlitwy w kwestiach finansowych – zwykle w wypadku wpadnięcia w finansowe tarapaty.

Modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych – treść

“Święty Judo Tadeuszu, przyjdź mi z pomocą w tych trudnych dla mnie chwilach. Zbłądziłem ogromnie, wchodząc na nieznany mi grunt finansów. Zgrzeszyłem pazernością na dobra doczesne, połakomiłem się łatwym pieniądzem. Ty widzisz, jaką teraz ponoszę za to karę. Jak jestem dręczony psychicznie i jak wiele przeżywam upokorzeń, gdyż nie mam możliwości sprostać wymaganiom swoich wierzycieli.

Święty Judo Tadeuszu, zdejmij ze mnie to brzemię, napełnij mnie łaską mądrości, abym mógł znaleźć skuteczne rozwiązanie swoich problemów materialnych. Nie proszę o pieniądze, ale o to, abym znalazł na swej drodze ludzi, którzy pomogą mi dźwigać ten ciężar finansowy i pozbywać się go stopniowo i powoli.

Mój wielki Patronie, ufam, że poprzez Twoje wstawiennictwo otrzymam wskazówkę, w jaki sposób poradzić sobie ze spłatą długów, które mnie przerosły. I które zmieniły moje życie w koszmar, lęk i odebrały ochotę i wiarę w lepszą przyszłość.”

Co zrobić, aby modlitwa w sprawie problemów finansowych była skuteczna?

Możemy być pewni, że sama modlitwa do Judy Apostoła w problemach finansowych może nie być wystarczająca. Oprócz niej warto zastanowić się nad przyczyną tarapatów. Co jest ich przyczyną? Jak wyjść z kłopotów? Dlaczego warto zakończyć sprawy związane z finansami, które są dla mnie niekorzystne? Warto działać, szczególnie gdy znasz rozwiązanie swoich problemów finansowych

Patroni finansów – do kogo jeszcze warto skierować swoje modlitwy?

Jest kilka postaci zakorzenionych w kulturze chrześcijańskiej i katolickiej, które będą bardzo dobrymi adresatami modlitw w sprawach finansowych. Poniżej wymienimy kilka przykładowych osób.

Do kogo warto kierować modlitwy w sprawach problemów finansowych:

  • Święty Józef – mąż Maryi jest jedną z najlepiej kojarzonych postaci biblijnych. Jest symbolem ciężkiej pracy, wytrwałości i oddania rodzinie. Bez dwóch zdań wspomnienie Świętego Józefa i jego przykład mogą być korzystne w kontekście rozwiązywania swoich problemów finansowych
  • Święta Jadwiga Śląska – jest patronką kobiet i idealnym przykładem na to, że bogactwo nie oznacza szkodzenia innym i egoistycznego zachowania. Święta Jadwiga wykorzystywała swoje pieniądze (a miała ich naprawdę sporo!) w celu pomocy najbardziej potrzebującym.
  • Wenanty Katarzyniec – zanim wstąpił do zakonu, nazywał się Józef. Jest patronem finansów. Brak pieniędzy nie stanął mu na przeszkodzie do realizacji marzeń. Nie został z tego powodu przyjęty do lwowskiego seminarium, przez co zdecydował się na dołączenie do franciszkanów. Żył skromnie, a bieda nie przeszkodziła mu zapisać się na kartach historii.
  • Święty Ekspedyt – przez część życia odbywał służbę w armii Cesarstwa Rzymskiego. Ostatecznie zginął za wiarę – był chrześcijaninem. Jest częstym adresatem modlitw osób z problemami finansowymi oraz handlarzy i sprzedawców.

Skuteczność modlitwy do Judy Tadeusza Apostoła

Nie wszyscy w odpowiedni sposób podchodzą do modlitwy w problemach finansowych, przez co ta może być mało skuteczna. Tym, co jest nierozłącznie związane z modlitwami (w różnych intencjach i problemach) jest kwestia rozpoznawania symboli. Często to właśnie one popychają nas do działania, które następnie rozwiązuje pewne problemy, choćby finansowe. Modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych może być właśnie początkiem działania prowadzącego do wyjścia z kłopotów.

Samo rozpoczęcie modlitwy w kwestii finansów jest oznaką, że zależy Ci na wyjściu z problemów finansowych. Zapewne Juda Tadeusz nie spłaci za Ciebie kredytu gotówkowego, czy nie wyśle do pożyczki online wniosku o rozłożenie długu na raty. Modlitwa do tego Apostoła może natomiast przybliżyć Cię do takich działań. Jeśli dzięki modlitwom do Judy Tadeusza i innych patronów zyskasz siłę do stanięcia naprzeciw problemom finansowym – z pewnością im sprostasz.

Modlitwy do Judy Tadeusza – gdzie się modlić?

Warto modlić się do Judy Tadeusza w problemach finansowych w kościele, czy można zrobić to w domu? Wiele osób uważa, że każde miejsce jest dobre na modlitwę. Niektórzy są jednak zdania, że modlitwy są najbardziej skuteczne w domu bożym. I rzeczywiście – spokój panujący w kościele i podniosła atmosfera tego miejsca są odpowiednie, aby dobrze przemyśleć swoje problemy finansowe i spróbować znaleźć dla nich rozwiązanie.

Podobne warunki możemy natomiast stworzyć sobie także w domu. Wygospodaruj odpowiednie miejsce i zadbaj o chwilę spokoju od domowników i codziennych obowiązków. Należy też zadbać o to, aby nikt nie przerywał modlitwy, czy związanych z nią przemyśleń Zwykle modlitwa do Judy Tadeusza w sprawach finansowych trwa kilkanaście minut. Z pewnością każdy znajdzie taki czas i przybliży się do wyjścia z finansowego dołka.

Jak wyjść z finansowych tarapatów?

Modlitwa w problemach finansowych może być niezłym wsparciem, które przybliży Cię do działań mających na celu zażegnanie problemów. A jakie to właściwie działania? Przede wszystkim, każdego dnia warto dbać o swoje kwestie finansowe. Jasnym jest, że wydatki przekraczające ilość uzyskanych pieniędzy prowadzą do zadłużenia. Jeśli jesteś w niezbyt dobrej sytuacji finansowej, spróbuj ograniczyć wydatki i trochę zaoszczędzić. Warto też postarać się o poprawę swojej sytuacji finansowej poprzez zwiększenie zarobków. Czasem rozwiązaniem okazują się nadgodziny, czy dodatkowe zajęcie w wolne dni. Można też spróbować postarać się o podwyżkę, ostatecznie – być może początek problemów finansowych to dobry moment na zmianę pracy.

Jeśli dzwonią do Ciebie windykatorzy lub już się zastanawiasz, czy komornik może wejść do domu, nie ignoruj tego i nie uciekaj od problemu. Gdy sprawa trafi do sądu, a komornik rzeczywiście zapuka do Twoich drzwi, do sumy zadłużenia dojdzie sporo stresu, straconego czasu i dodatkowe koszty komornicze. Spróbuj więc dogadać się z wierzycielem, u którego masz dług. Być może wspólnie znajdziecie rozwiązanie pozwalające na spłatę długu, na przykład rozbijając go na raty.

Modlitwy w sprawach finansowych – o czym pamiętać?

Podsumowując, modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych może być początkiem zmian, które wyprowadzą Cię na finansową prostą. Warto jednak pamiętać, by poza modlitwą podjąć bardziej realne działania. Dodatkowa praca, oszczędzanie, czy dogadanie się z firmą, gdzie masz dług, są dobrym rozwiązaniem problemów finansowych. Modlitwa do Judy Apostoła w problemach finansowych oraz prośby to innych patronów spraw finansowych naprawdę działają, wiele osób to potwierdza.

5/5 - (Ilość ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *