Konto firmowe PKO BP – konto dla firmy za 0 zł

W ramach promocji “Konto dla Twojej firmy za 0 zł”, PKO BP oferuje zainteresowanym rachunek firmowy na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Ci, którzy zdecydują się skorzystać z tej propozycji, mogą liczyć na zwolnienie z opłat za poszczególne funkcje konta firmowego, jak i na szereg dodatkowych udogodnień. Zobaczmy, jakie inne korzyści czekają na klientów, którzy otworzą konto firmowe w PKO BP.

konto firmowe pko bp za 0 zł

Główne korzyści konta firmowego w PKO BP

Największą zaletą konta firmowego oferowanego przez PKO BP jest brak dodatkowych opłat za prowadzenie konta i wykonywanie standardowych przelewów w aplikacji IKO. To jednak nie wszystko, ponieważ przedsiębiorcy mogą również korzystać z terminala płatniczego, nie ponosząc za to żadnych kosztów. Zwolnienie z opłat obowiązuje przez 24 miesiące od założenia rachunku.

Nie jest to jednak jedyna korzyść, którą niesie za sobą konto firmowe w PKO BP. Do dyspozycji użytkowników została oddana e-Księgowość, dzięki której zarządzanie finansami i fakturowanie stają się jeszcze prostsze. Przez pierwszy miesiąc można korzystać z tej opcji całkowicie za darmo.

Dodatkowe możliwości konta firmowego w PKO BP:

  • Kantor internetowy – z kantoru internetowego mogą skorzystać nawet użytkownicy, którzy nie mają konta walutowego. Dzięki kantorowi można na bieżąco sprawdzać notowania walut, analizy i aktualności rynkowe. Dzięki powiadomieniom i automatycznym transakcjom, klienci mogą wymieniać waluty po najkorzystniejszym kursie!
  • Debet na koncie – posiadanie debetu chroni przed niespodziewanymi wydatkami i pozwala na zachowanie płynności finansowej. Należy jednak pamiętać o tym, że decyzja o przyznaniu debetu i jego wysokości zależy od zdolności kredytowej wnioskującego.
  • Pożyczki dla firm – z oferty pożyczkowej w PKO BP mogą skorzystać nawet świeżo założone firmy. Kwota finansowania pożyczki wynosi do 100 000 złotych, przy okresie spłaty wynoszącym maksymalnie 60 miesięcy. Chętni mogą skorzystać z wakacji kredytowych, aby zawiesić na miesiąc spłatę kapitału i odsetek w ciągu każdego roku kalendarzowego.
  • Oferta leasingowa – dzięki leasingowi, zakup pojazdu, maszyny lub sprzętu niezbędnego do pracy jest na wyciągnięcie ręki. Podobnie jak w przypadku debetu i pożyczek firmowych, i w tym przypadku wymagana może być odpowiednia zdolność kredytowa.
  • Lokaty – pod względem opcji oszczędnościowych, konto firmowe PKO BP oferuje naprawdę sporo. Klienci mają do wyboru standardowe lokaty, jak i lokaty

Konto dla Twojej firmy za 0 zł – jakie są warunki promocji?

Chcesz skorzystać z konta firmowego, zwolnionego z poszczególnych opłat na 24 miesiące? W takim przypadku lepiej będzie się pospieszyć, ponieważ oferta “Konto dla Twojej firmy za 0 zł” obowiązuje do 31 października 2023 roku.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z promocji?

  • bycie osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą bądź otwierającą jednoosobową działalność gospodarczą w serwisie iPKO lub aplikacji IKO,
  • roczne obroty działalności gospodarczej nie przekraczają 5 mln złotych,
  • brak konta firmowego w PKO BP od 1 stycznia 2023 roku do dnia złożenia wniosku.

Czy konto firmowe w PKO BP się opłaca?

Promocyjne konto firmowe w PKO BP jest opłacalną propozycją, dzięki której przez pierwsze 24 miesiące nie poniesiemy kosztów za prowadzenie konta i standardowe przelewy. W porównaniu z innymi ofertami, opisywany darmowy rachunek firmowy wyróżnia się długim czasem zwolnienia z opłat. Sporą zaletą jest fakt, iż nie trzeba spełniać dodatkowych wymagań, aby prowadzić konto na atrakcyjnych warunkach.

Jeżeli priorytetem są dla was korzyści krótkoterminowe, takie jak premie pieniężne, to rachunek firmowy w PKO BP nie spełni oczekiwań. Nie uświadczymy tutaj dodatkowych bonusów w postaci pieniędzy ani nagród rzeczowych. Pod tym względem oferta PKO Banku Polskiego może rozczarować, ponieważ jest ona skupiona na samych warunkach prowadzenia konta. To, czy konto firmowe w PKO BP się opłaci, będzie więc kwestią indywidualną.

Korzyści z posaidania konta firmowego w PKO BP

korzyści z posiadania konta firmowego w banku PKO BP

Konto dla Twojej firmy za 0 zł – jak otworzyć rachunek?

Chcesz otworzyć rachunek firmowy za 0 złotych w PKO BP? Zgodnie z treścią regulaminu, wniosek o otworzenie promocyjnego konta musi być złożony drogą elektroniczną, czyli poprzez serwis IPKO lub aplikację mobilną IKO. Istnieje również opcja złożenia wniosku przez witrynę internetową pkobp.pl, a wówczas umowę podpisuje się za pośrednictwem kuriera.

Jeżeli jednak preferujesz otwieranie tradycyjną metodą, składając osobistą wizytę w placówce, to również masz taką możliwość. Doradca bankowy przeprowadzi Cię przez całą procedurę, krok po kroku. Ponadto, możliwe będzie umówienie spotkania z doradcą również w siedzibie Twojej firmy.

Co klienci sądzą o koncie firmowym w PKO BP? Opinie

Opinie i recenzje to cenne źródło informacji, które nieraz pomaga podjąć odpowiednią decyzję. Z tego powodu warto sprawdzić, co inni sądzą o ofercie “Konto dla Twojej firmy za 0 zł”. Okazuje się, że oferta PKO Banku Polskiego cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów, którzy doceniają w szczególności prostotę i wygodę tego rozwiązania. Brak konieczności odwiedzania placówki aby założyć konto i bezwarunkowe zwolnienie z poszczególnych opłat na 2 lata to dodatkowe atuty, dzięki którym opisywane konto cieszy się uznaniem klientów. Mimo przeważających pochwał zdarzają się jednak głosy niezadowolenia. Te stanowią mniejszość i wynikają głównie z indywidualnych przypadków, toteż stanowią wyjątek od reguły.

Konto dla Twojej firmy za 0 zł – nasz werdykt

Czy warto zainteresować się ofertą “Konto dla Twojej firmy za 0 zł”? Naszym zdaniem tak, ponieważ jest to dobry sposób na prowadzenie konta bez obaw o niechciane koszty, przez okres wynoszący aż 24 miesiące. W porównaniu do innych kont firmowych, jest to naprawdę długi czas.

Nie będzie to opcja odpowiadająca każdemu. Spora część klientów szuka konta, które zapewnia premię pieniężną, a takowej tutaj nie uświadczymy. Biorąc jednak pod uwagę szereg dodatkowych możliwości, takich jak leasing, pożyczki i internetowa księgowość, jest to propozycja, którą z pewnością warto rozważyć.

Zostaw ocenę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *