Konto Firmowe Millennium Mój Biznes

Myślisz nad otworzeniem konta firmowego? Być może propozycja Banku Millenium będzie dla Ciebie ciekawa. Konto firmowe Mój Biznes to często bardzo atrakcyjna opcja dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Konto firmowe Mój Biznes w Millenium Banku mogą też założyć osoby prowadzące spółki cywilne. Największą zaletą jest możliwość prowadzenia konta firmowego za darmo przez dwa lata – i to bez żadnych warunków. Mimo tego klienci banku mogą skorzystać z wielu produktów i usług banku, a także z nowoczesnego serwisu transakcyjnego i niezłej aplikacji mobilnej.

Co wyróżnia konto firmowe Mój Biznes w Banku Millenium?

Konto Mój Biznes to dla wielu przedsiębiorców propozycja pozwalająca uniknąć zbędnych kosztów. Wszystkie najważniejsze produkty w koncie firmowym możemy mieć zupełnie za darmo, jeśli zdecydujemy się na konto firmowe Mój Biznes. Bank Millenium nie stawia przy tym żadnych warunków, a promocja trwa przez dwa lata od otwarcia konta.

To nie koniec zalet konta firmowego w Banku Millenium. Bank cyklicznie proponuje klientom firmowym różne promocje. Obecnie możemy liczyć na bonusy o łącznej wysokości 1000 złotych. Wystarczy odprowadzać składki na ZUS przy pomocy konta Mój Biznes i spełnić proste warunki, aby skorzystać z tej opcji. Mamy więc nie tylko bezwarunkowo darmowe konto firmowe, ale też możemy zarobić na otworzeniu go właśnie w Banku Millenium.

Bezwarunkowo darmowe konto firmowe przez 2 lata – Mój Biznes w Banku Millenium

 Jak już wspomnieliśmy, korzystanie z konta Mój Biznes w Banku Millenium może być zupełnie darmowe. Z tej opcji można korzystać przez 24 miesiące od momentu założenia konta firmowego w Banku Millenium. Zupełnie bez opłat skorzystamy ze wszystkich najważniejszych opcji w koncie (w nawiasie znajdziesz opłatę, którą Bank Millenium naliczy po upływie 24 miesięcy od założenia konta):

 • założenie konta – 0 złotych
 • prowadzenie konta firmowego Mój Biznes – 0 złotych (20 zł/miesiąc)
 • korzystanie z konta firmowego w obcej walucie (EUR/USD/GBP/CHF) – 0 złotych
 • korzystanie z karty płatniczej do konta (Millenium VISA Business) – 0 złotych (7 zł/miesiąc)
 • wykonywanie przelewów online – 0 złotych (1 zł/przelew)
 • przelewy do Urzędu Skarbowego – 0 złotych
 • przelewy do ZUS – 0 złotych
 • korzystanie z bankomatów własnych Banku Millenium – 0 złotych
 • wypłaty z bankomatów Planet Cash i Santander – 0 złotych (1 zł/wypłatę)
 • wypłaty z innych bankomatów – 0 złotych (3% wypłacanej sumy, minimum 5 zł)
 • korzystanie z wpłatomatów – 0 złotych (do 10.000 złotych miesięcznie, potem 0,4%)

Dodatkowo w koncie firmowym Mój Biznes możemy za darmo otrzymać pakiet Samodzielnej Księgowości. Pomoże w codziennych rozliczeniach firmowych. Jak widać, wszystkie najważniejsze funkcje konta, które przydadzą się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, są przez dwa lata zupełnie darmowe. Co ważne, nie musimy spełniać żadnych dodatkowych warunków, jak minimalna kwota operacji, wpływy na konto, czy określona liczba operacji w danym miesiącu.

Po upływie 24 miesięcy od założenia konta firmowego Bank Millenium może jednak zacząć naliczać opłaty. Dotyczą samego prowadzenia konta, jak i pozostałych działań. W tej sytuacji korzystanie z konta nie jest zbyt opłacalne. Możesz wtedy skontaktować się z przedstawicielem banku i zapytać o możliwość dalszego korzystania z rachunku firmowego bez opłat.

Zalety konta firmowego w Banku Millenium (Mój Biznes)

Dlaczego warto skorzystać z możliwości prowadzenia konta Mój Biznes w Banku Millenium? W tej sytuacji najważniejsze zalety to bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące, a także bonus do 1000 złotych po spełnieniu kilku warunków. Poza tym konto firmowe w Banku Millenium ma także inne plusy. Z opinii dotychczasowych klientów wynika, że aplikacja Banku Millenium jest bardzo dobra – intuicyjna, funkcjonalna i szybka w obsłudze. Korzystanie z serwisu transakcyjnego również będzie przyjemnym doświadczeniem. To samo możemy powiedziedzieć dziś o większości polskich banków, warto jednak pochwalić konto firmowe w Millenium za nowoczesny dostęp i sprawną obsługę. Dotychczasowi klienci Banku Millenium mogą natomiast w prosty i szybki sposób założyć konto firmowe korzystając ze swojego konta.

Największe zalety konta firmowego Mój Biznes w Millenium Banku:

 • bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące
 • bezwarunkowo darmowe bankomaty, przelewy i karty płatnicze przez 24 miesiące
 • darmowe prowadzenie kont walutowych w walutach USD, EUR, CHF i GBP (przez 2 lata)
 • bonus do 1000 złotych za spełnienie warunków promocji “1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS” – po 200 złotych miesięcznie przez 5 miesięcy
 • dobra aplikacja mobilna
 • niezły serwis transakcyjny na stronie banku
 • dostęp do wielu usług i dodatkowych produktów banku (kredyty dla firm, lokaty, karty firmowe, opcje walutowe i inne)

Jakie są wady konta Mój Biznes w Banku Millenium?

Przez pierwsze dwa lata od założenia konta Mój Biznes w Banku Millennium właściwie trudno mówić o jakichkolwiek wadach. Konto jest bezwarunkowo darmowe – zarówno jego prowadzenie, jak i korzystanie z najważniejszych usług banku.

Jedynym minusem są więc dość wysokie koszty związane z korzystaniem z konta firmowego Mój Biznes po upływie dwóch lat. Wtedy możemy jednak zdecydować się na inne konto lub spróbować znaleźć w Banku Millenium inne, darmowe rozwiązanie dla firmy.

Kto może założyć konto Mój Biznes w Millenium?

Konto firmowe Mój Biznes w Banku Millenium przeznaczone jest dla osób prowadzących własną firmę. Otworzenie konta jest możliwe dla właścicieli jednoosobowej działalności gospodarczej i spółek cywilnych.

Najprostszą drogę do założenia konta firmowego w Banku Millenium mają klienci posiadający już tam jakiś produkt. Wtedy można po prostu użyć konta indywidualnego do rejestracji rachunku dla firmy – Mój Biznes.

1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS – warunki promocji

Polskie banki od dawna proponują możliwość darmowego prowadzenie konta firmowego przez pewien czas od założenia. Aby zdobyć klientów firmowych proponują im też różne bonusy i promocje. Nierzadko polegają na możliwości zdobycia premii pieniężnej. Nie inaczej jest w przypadku Banku Millenium. Aktualnie nowi klienci banku mogą założyć konto firmowe Mój Biznes i liczyć na nawet 1000 złotych premii!

Warunkiem do otrzymania premii jest wykonywanie przelewów składek do ZUS z konta firmowego. Możemy otrzymać 200 złotych miesięcznie, nawet przez 5 miesięcy. Łącznie daje nam to premię finansową w wysokości 1000 złotych.

Darmowe wystawianie faktur i pakiety Księgowość w Banku Millenium

Ciekawą opcją jest możliwość prowadzenia księgowości przez Bank Millenium. Usługa zewnętrznego biura księgowego w podstawowej wersji może być przez pierwsze 24 miesiące darmowa. Klienci mogą też wybrać bardziej zaawansowane opcje, jeśli wymaga tego rodzaj prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Jakie dodatkowe usługi i produkty ma konto firmowe Mój Biznes?

Konto firmowe Mój Biznes w Millenium Banku jest nie tylko bezwarunkowo darmowe przez 2 lata, ale też bardzo funkcjonalne. Oprócz podstawowych produktów bankowych (karty płatnicze, wypłaty z bankomatów, przelewy online) klienci korzystający z konta firmowego mogą liczyć też na inne produkty bankowe.

 • Opcje dla oszczędzających – np. lokaty na 3 miesiące, lokaty na 12 miesięcy.
 • Usługi walutowe – do konta firmowego Mój Biznes możemy podpiąć także konta walutowe. Przez pierwsze dwa lata konta walutowe w najpopularniejszych walutach są bezwarunkowo bezpłatne.
 • Kredyty i leasing – klienci konta firmowego Mój Biznes mogą bezpośrednio z niego wnioskować o finansowanie różnych zakupów i wydatków. Bank Millenium ma sporą ofertą kredytów firmowych, jest tam też dostępny leasing finansowy i operacyjny.
 • Bezpieczna wpłata większej sumy – jeśli chcesz jak najlepiej zabezpieczyć proces wykonania wpłaty większej sumy pieniędzy, możesz skorzystać z bezpiecznego transportu lub spotkania w zabezpieczonym miejscu. Te opcje są dostępne dla klientów firmowych banku przez cały czas (24/7).
 • Usługa faktoringu – faktoring w Banku Millenium to sposób na zachowanie płynności finansowej. Poza faktoringiem pełnym lub niepełnym, Bank Millenium może też pomóc swoim klientom firmowym w odzyskiwaniu ich należności.

W jaki sposób założyć konto firmowe Mój Biznes w Millenium?

Dotychczasowi klientci banku mogą w tym celu użyć serwisu transakcyjnego Millenet w Internecie. Pozostałe osoby mogą skorzystać natomiast z formularza online na stronie banku. Potwierdzenie tożsamości odbywa się przy pomocy szybkiego przelewu online z już posiadanego konta (dla klientów spoza Banku Millenium). Cały proces można zakończyć nawet w kilkanaście minut. Można też oczywiście podpisać umowę o prowadzenie konta firmowego w jednym z oddziałów stacjonarnych Banku Millenium.

Opinie o koncie firmowym Mój Biznes w Millenium

Jakie są opinie dotychczasowych klientów Banku Millenium? Konto firmowe Mój Biznes jest przyjazne dla użytkownika, a przez pierwsze dwa lata – bezwarunkowo darmowe. Trudno byłoby znaleźć na naszym rynku bardziej atrakcyjną opcję dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek cywilnych. Osoby niezdecydowane być może przekona bonus wynoszący nawet 1000 złotych. Jego warunki są dość proste do spełnienia. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jednak sprawdzić, co aktualnie oferuje konkurencja. Premie pieniężne w różnych bankach mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych, choć wtedy zwykle bank stawia warunki dużo cięższe do spełnienia (np. część premii wymaga skorzystania z leasingu lub kredytu w banku). Opinie dotychczasowych klientów banku Millenium i konta firmowego Mój Biznes są przeważnie pozytywne. Przedsiębiorcy nie zgłaszają większych zastrzeżeń co do działania konta, czy występowania jakichkolwiek większych problemów.

Czy warto wybrać konto firmowe Mój Biznes?

podsumowując, czy przedsiębiorcy powinni wziąć pod uwagę konto firmowe Mój Biznes w Banku Millenium? NAszym zdaniem zdecydowanie tak! Konto jest bezwarunkowo bezpłatne przez 2 lata (prowadzenie konta i podstawowe usługi). Zakładając je możemy też liczyć na premię finansową. Trzeba jednak zaznaczyć, że konkurencja oferuje zwykle bardzo podobne warunki. Decyzja o wyborze konta firmowego może więc opierać się o to, jak działa aplikacja mobilna i czy serwis transakcyjny online jest dobry. Na szczęście, w obu przypadkach Bank Millenium okazuje się dobrym wyborem. Możemy więc polecić konto firmowe Mój Biznes, zastrzegając jednak, że po upływie 24 miesięcy koszty konta mogą znacznie wzrosnąć.

4.8/5 - (Ilość ocen: 5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *