Konto Firmowe Millennium Mój Biznes

Bank Millennium stworzył nową korzystną promocję za założenie konta firmowego. Teraz możesz otrzymać, aż do 2600 zł w promocji, a także mieć konto za darmo przez 2 lata od założenia! Sprawdź promocję Konta Mój Biznes i poznaj szczegóły rachunku firmowego w Millennium.

Konto Firmowe Millennium – główne zalety

Jakie są główne zalety posiadania konta firmowego w banku Millennium? W obecnej promocji jest to przede wszystkim darmowe prowadzenie konta w PLN przez 2 lata za darmo, darmowe prowadzenie kont walutowych oraz darmowa karta kredytowa Millennium Visa Business. W pakiecie z kontem możesz skorzystać z księgowości online w trzech pakietach do wyboru w których za darmo możesz wystawiać faktury. Jeśli przyjmujesz płatności, możesz otrzymać terminal płatniczy na swój telefon lub tablet. Jeśli potrzebujesz samochodu lub sprzętu do swojej firmy, to Millennium również pomoże Ci z korzystnym leasingiem

Co można zyskać zakładając konto firmowe w Millennium?

W promocji możesz otrzymać nawet do 2600 zł. Musisz jedynie założyć konto w promocji i spełnić poszczególne warunki premii. Poniżej opiszemy jak uzyskać poszczególne premie.

  • do 600 zł – zwrócone zostanie Ci 8% kosztów zakupu paliwa (maksymalnie 120 zł w każdym z 5 miesięcy), jeśli zapłacisz za nie kartą firmową Millennium
  • do 200 zł (maksymalnie 40 zł w każdym z 5 miesięcy) – za przelew do ZUS z formularza w Millenecie lub aplikacji
  • 600 zł – jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy i zapewnisz na nim wpływy min. 1000 zł do końca czerwca 2024 r.
  • 600 zł – jeśli podpiszesz umowę leasingu z Millennium Leasing Sp. z o.o. na kwotę min. 30 000 zł do końca maja 2024 r.
  • 600 zł – jeśli podpiszesz umowę kredytu firmowego na min. 30 000 zł do końca czerwca 2024 r.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia” trwa od 1.04.2023 r. do odwołania. Millennium poinformuje na swojej stronie internetowej o jej zakończeniu co najmniej 7 dni wcześniej.

4.7/5 - (Ilość ocen: 3)