Konto Biznes – konto firmowe w Credit Agricole

W ramach specjalnej, limitowanej czasowo promocji, Credit Agricole oferuje zainteresowanym konto firmowe z dodatkowymi korzyściami. Do założenia rachunku firmowego może zachęcić m.in. premia pieniężna, zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i darmowe przelewy. Jak działa promocja Konto Biznes w Credit Agricole, i czy się opłaca? Sprawdźmy to.

credit agricole konto firmowe do 1300 zł premii

Konto Biznes w Credit Agricole – główne zalety

Największą zaletą Konta Biznes jest łatwy dostęp do finansów firmowych. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się przedsiębiorca i o jakiej porze zamierza skorzystać z konta firmowego, wszystkie najważniejsze funkcje znajdują się w zasięgu ręki. Bankowość mobilna i elektroniczna działają całodobowo, toteż w każdej chwili można wykonać przelew, przejrzeć historię transakcji czy też zaplanować zlecenie stałe.

Innymi korzyściami, jakie niesie za sobą konto firmowe w Credit Agricole, są te związane z warunkami trwającej promocji. Na co mogą liczyć przedsiębiorcy, którzy otworzą Konto Biznes? Okazuje się, że na sporo, ponieważ do zyskania jest nawet 1300 złotych premii. Ponadto, przez 12 miesięcy korzystania z konta użytkownicy zwolnieni są z opłat za prowadzenie rachunku i przelewy Elixir.

Konto firmowe z premią 1300 zł w Credit Agricole

Sporą zachętą do otworzenia i prowadzenia rachunku firmowego w Credit Agricole jest premia pieniężna, której wysokość może wynosić nawet 1300 złotych! Nie jest ona przyznawana bezwarunkowo, a żeby ją otrzymać w pełnej wysokości, użytkownicy muszą spełnić wszystkie warunki promocji.

credit agricole bonus do kona firmowego 1300 zł szczegóły jak zyskać

Co zrobić, aby otrzymać premię do konta firmowego Credit Agricole?

 • Otwarcie konta – użytkownik, który otworzy konto w aplikacji lub bankowości elektronicznej i wpłaci w ciągu pierwszego miesiąca min. 1000 złotych, dostanie premię w wysokości 50 zł.
 • Wykonanie przelewów – wykonując przez sześć miesięcy przelewy do ZUS lub Urzędu Skarbowego, przedsiębiorca będzie otrzymywał co miesiąc 25 złotych (razem 150 złotych) premii.
 • Płacenie kartą – płacąc przez 6 miesięcy kartą Visa Business, użytkownik może liczyć na zwrot 3% (ale nie więcej, niż 100 zł) kwoty wykonanych płatności.
 • Korzystanie z terminala – jeżeli w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta przedsiębiorca podpisze z bankiem umowę o terminal i zapewni co miesiąc (przez trzy miesiące) regularne wpływy z transakcji w wysokości min. 500 zł, to dostanie premię w wysokości 200 złotych.
 • Zaciągnięcie kredytu – skorzystanie z oferty kredytów firmowych, w ciągu 6 miesięcy od otworzenia konta, uprawnia klienta do premii w wysokości 300 złotych.

Konto firmowe w Credit Agricole – zwolnienia z opłat

Premia za otworzenie i korzystanie z konta to nie wszystko, na co mogą liczyć zainteresowani. Konto Biznes w Credit Agricole cechuje się wyjątkowo korzystnymi warunkami prowadzenia konta przez pierwsze 12 miesięcy. Użytkownicy są w tym czasie zwolnieni z opłat za prowadzenie konta. Bezpłatne przez pierwszy rok są również przelewy Elixir w CA24 eBank i CA24 Mobile.

Wpłaty i wypłaty gotówki są darmowe, jeśli są wykonywane za pośrednictwem urządzeń znajdujących się na terenach placówek Credit Agricole. Dotyczy to również wpłat i wypłat dokonanych po upłynięciu pierwszych 12 miesięcy korzystania z konta firmowego.

Jakie dodatkowe korzyści oferuje Konto Biznes?

Podstawowe opcje to nie wszystko, co Konto Biznes w Credit Agricole ma do zaoferowania. Poza zwykłym rozliczaniem się z klientami i kontrahentami, przedsiębiorcy chętnie sięgają po inne rozwiązania, dzięki którym prowadzenie biznesu jest znacznie prostsze. Zobaczmy, jakie udogodnienia czekają na klientów.

Dodatkowe możliwości konta firmowego w Credit Agricole:

 • Płatności mobilne – dzięki możliwości powiązania konta z usługami takimi jak Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay, możesz zbliżeniowo płacić telefonem lub zegarkiem!
 • Rozliczenia w obcych walutach – do konta firmowego można założyć rachunki w walutach EUR, USD, GBP. Pozwala to uniknąć kosztów przewalutowania podczas rozliczania się.
 • Terminal płatniczy – zainteresowani mogą skorzystać z terminala Softpos w telefonie lub zwykłego terminala Pos, co ułatwia rozliczenia i pozwala budować wizerunek nowoczesnej firmy. Warto pamiętać o tym, że skorzystanie z terminala Pos pozwala uzyskać większą premię.
 • Kredyty firmowe – oferta kredytów dla firm w Credit Agricole to m.in. Zielony Kredyt na odnawialne źródła energii, kredyt inwestycyjny, faktoring, czy też Pożyczka Biznes na potrzeby bieżące.
 • Leasing – dzięki ofercie leasingowej przedsiębiorcy mogą liczyć na finansowanie niemal dowolnego pojazdu lub sprzętu dla swojej firmy. Zgodnie z zapewnieniami banku, formalności dotyczące leasingu zajmują jedynie 15 minut. Credit Agricole oferuje również alternatywę w postaci długoterminowego wynajmu samochodów.
 • Produkty oszczędnościowe – dzięki dedykowanym lokatom i rachunkom oszczędnościowym, użytkownik Konta Biznes może bezpiecznie przechowywać kapitał, jednocześnie go pomnażając.

Czy Konto Biznes w Credit Agricole się opłaca?

Jeżeli przy zwykłym korzystaniu z konta będziecie mieli okazję spełnić warunki, aby otrzymać premię, to oferta Konto Biznes może okazać się niezwykle korzystna. W wielu przypadkach nie trzeba się dodatkowo wysilać, aby zwiększyć kwotę premii – wystarczą podstawowe działania, takie jak otworzenie konta i wykonywanie przelewów do ZUS lub US.

Atrakcyjne są również zerowe opłaty związane z prowadzeniem konta i wykonywaniem przelewów Elixir. Po 12 miesiącach korzystania z rachunku zaczną obowiązywać standardowe opłaty. Na szczęście, wpłaty i wypłaty gotówki w urządzeniach Credit Agricole pozostają zwolnione z dodatkowych kosztów. Biorąc wszystkie te aspekty pod uwagę, można śmiało stwierdzić, że dla wielu przedsiębiorców Konto Biznes będzie opłacalne, szczególnie na początku korzystania z rachunku.

Jak założyć Konto Biznes w Credit Agricole?

Jeżeli chcesz założyć konto firmowe w Credit Agricole, to masz do wyboru dwie opcje: założenie konta przez internet i w placówce. Ta pierwsza metoda pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu, ponieważ formalności jest znacznie mniej. Wystarczy wypełnić internetowy formularz, potwierdzić swoją tożsamość i przesłać wymagane dokumenty, a następnie sfinalizować procedurę i aktywować konto.

Tradycyjne zakładanie konta firmowego w placówce zajmuje więcej czasu, ale taka metoda również ma swoje zalety. W oddziale obecni są doradcy i pracownicy bankowi, dzięki czemu jakiekolwiek problemy mogą zostać rozwiązane na miejscu. W tym przypadku również możliwe będzie korzystanie z konta i wszystkich jego możliwości zaraz po aktywacji. Zaleca się uprzednie przygotowanie wymaganych dokumentów, aby cały proces przebiegł znacznie szybciej.

Opinie o koncie firmowym w Credit Agricole

Podczas szukania najlepszej oferty, niemal zawsze pod uwagę bierze się oceny wystawiane przez innych. Jak wygląda pod tym względem Konto Biznes? Okazuje się, że konto firmowe od Credit Agricole zbiera przeważnie pozytywne opinie. Zadowoleni klienci i specjaliści branżowi jako główne zalety wymieniają: zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, szansę na uzyskanie premii i szeroki wybór usług dodatkowych, takich jak kredyty firmowe.

Nie brakuje jednak głosów krytyki. Co stanowi największe wady omawianego konta firmowego według internetowych opinii? Są to przede wszystkim dodatkowe koszty związane z przelewami innymi niż Elixir, które nie są zwolnione z opłat. Jako inny minus wskazuje się brak karty wielowalutowej, mimo iż rozliczenia w obcych walutach są obsługiwane.

Konto Biznes – nasza recenzja konta firmowego

Konto firmowe w Credit Agricole to korzystna propozycja, nawet jeśli nie można wskazać jej jako bezkonkurencyjnie najlepszej. Znajdziemy na rynku oferty, które pozwolą na uzyskanie większej premii, jednak niekoniecznie na takich samych zasadach. To, co wyróżnia Konto Biznes to przystępność. Warunki do otrzymania premii nie są wygórowane, a zwolnienie z opłat za prowadzenie konta jest bezwarunkowe na pierwsze 12 miesięcy. Pod tym względem omawiana oferta prezentuje się naprawdę dobrze.

Oferta prezentowana przez Credit Agricole nie jest pozbawiona wad – przykładowo, po roku korzystania z konta całość przestanie prezentować się równie korzystnie, gdyż zacznie obowiązywać standardowy cennik. Ponadto, zwolnieniu z opłat nie podlega każdy rodzaj przelewu, co może skutkować dodatkowymi kosztami. Mimo tego, Konto Biznes nie wypada źle na tle innych rachunków dla firm i z pewnością jest to opcja, którą warto rozważyć.

5/5 - (Ilość ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.