450 zł za założenie konta w mBanku + 8% na rachunku oszczędnościowym

0

Nowa promocja za założenie eKonta w mBanku możesz zyskać do 450 zł oraz możliwość ulokowania pieniędzy na rachunku oszczędnościowym oprocentowanym na 6,5%! Sprawdź jak otrzymać pieniądze z promocji, oraz jak ulokować do 20 000 zł na rachunku oszczędnościowym na 6,5%!

450
premii
mBank logo

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów – regulamin promocji mówi, że są nimi osoby które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadały konta osobiste lub konta oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innych produktów banku nie zamyka możliwości udziału w promocji!

Promocja trwa od 30.06.2022r. do 28.09.2022r!

Ile można zgarnąć w tej promocji?

Możesz zyskać 350 zł za spełnienie warunków, oraz dodatkowo 100 zł za założenie konta dziecku. Łącznie jest to 450 zł! Poniżej opiszemy ci w krótkich krokach jak to zrobić.

Jak zgarnąć 350 zł za założenie konta w mBanku?

Krok 1

Złóż wniosek na stronie promocji, zawrzyj umowę na eKonto oraz kartę płatniczą (karta jest wymagana, aby wziąć udział w promocji). Pamiętaj, aby wyrazić zgody marketingowe, ponieważ są wymagane, aby wziąć udział w promocji. Na końcu wniosku zaakceptuj odpowiednie oświadczenia w sekcji “Moje Oświadczenia”.

Umowę możesz zawrzeć metodą selfie lub z użyciem e-dowodu (wymagana metoda autoryzacji, aby otrzymać 150 zł w kolejnych krokach)

Możesz również założyć konto przez kuriera lub w placówce bank9 (finalne podpisanie dokumentów), ale nie otrzymasz wtedy 150 zł.

Premia za krok: 150 zł
Krok 2

Zasil rachunek jednorazowo kwotą minimum 1000 zł.

Jak wpływ zostanie zaliczony przelew od innej osoby posiadającej konto w mBanku, przelew ze swojego rachunku w innym banku lub wpłata we wpłatomacie mBanku.

Krok 3

Wykonaj kartą lub BLIKiem minimum 8 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Do płatności BLIKiem zaliczane są transakcje w sklepach stacjonarnych jak i online.

Premia za krok: 100 zł
Krok 4
  • zasil konto kwotą conajmniej 1000 zł
  • wykonaj kartą lub BLIKiem minimum 8 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

PAMIĘTAJ! Okres na spełnienie tych warunków liczony jest od 2 miesiąca kalendarzowego po zawarci umowy. To znaczy, że jeśli rachunek założysz w lipcu, to musisz spełnić warunki we wrześniu i październiku.

Premia za krok: 100 zł (2 x 50 zł w gotówce)

Jak zgarnąć dodatkowe 100 zł dla dziecka?

Aby uzyskać dodatkowe 100 zł w promocji, wystarczy do końca miesiąca (jeśli konto otworzymy w lipcu to do końca sierpnia) od otwarcia eKonta osobiste w mBanku, zawrzeć umowę o eKonto Junior (dla dzieci poniżej 13 roku życia) lub eKonto Możliwości (dla dziecka w wieku 13-18 lat). Takie konto możemy założyć dla dziecka z poziomu panelu naszego konta osobistego.

Konto oszczędnościowe do 8% na rachunku oszczędnościowym

Każdy klient otwierający eKonto osbiste w mBanku ma możliwość założenia jednego rachunku oszczędnościowego Moje Cele.

Rachunek Oszczędnościowy Moje Cele to konto oszczędnościowe które pozwala na regularne odkładania pieniędzy (w ramach usługi autooszczędzanie). Jego procentowanie wynosi 8% (dla osób które otworzą konto przez selfie lub e-dowód) lub 6% (dla klientów którzy otworzą konto w inny sposób. Maksymalna kwota na rachunku oszczędnościowym to 20000 zł.

Warunkiem promocyjnego oprocentowania jest przyrost salda o 100 zł każdego miesiąca. To znaczy, że na koniec sierpnia, musimy mieć saldo o 100 zł wyższe niż na koniec lipca.

TIP od porownywarkabankow.pl

Żeby wykorzystać maksymalnie potencjał rachunku oszczędnościowego, najlepiej wpłacić 19700 zł na początku promocji – w lipcu i co miesiąc dokładać 100 zł do rachunku oszczędnościowego. W taki sposób oprocentowanie 8% na rachunku będziemy mieć, aż do października!

5/5 - (Ilość ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.09.2022r.
Co możesz zyskać:
- 450 zł w gotówce - możliwość ulokowania środków na 8% na koncie oszczędnościowym
Dla kogo:
Dla osób które od 1 stycznia 2022 r. nie posiadały konta osobiste lub konta oszczędnościowego w mBanku
Jak trudno uzyskać premię?
Łatwo. Wystarczy założyć konto przez selfie, aby otrzymać 150 zł. Aby uzyskać kolejne 200 zł wystarczy prosta aktywność. Ostatnie 100 zł otrzymamy za założenie konta dla dziecka. Na rachunku oszczędnościowym możemy ulokować do 20 000 zł na 6,5%