Oferty kredytów gotówkowych

Oferty kredytów gotówkowych zawsze aktualne i najnowsze, które znajdziemy w bankach. Bez konieczności chodzenia po placówkach bankowych. W domu, przez internet sprawdzisz zarówno kredyty gotówkowe, jak i pożyczki gotówkowe bankowe.

aktualne oferty kredytów gotówkowychPorównanie i zapoznanie się z aktualną ofertą kredytową jest bardzo istotne, jeżeli zależy nam wyborze korzystnego kredytu. I to niezależnie czy jest to mały czy duży kredyt, warto sprawdzić kilka ofert, a następnie dokonać wyboru. Oferty banków, jeżeli ma to być korzystny (i jak najtańszy) kredyt gotówkowy, powinniśmy porównywać zwracając uwagę na koszt całkowity kredytu lub jego RRSO.

OFERTY KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH W BANKACH

W formularzu informacyjnym, który uzyskamy w banku, dotyczącym konkretnego kredytu, uzyskamy następujące informacje (przykładowy kredyt gotówkowy 16 650 zł,  68 miesięcy, na dzień 15 kwietnia 2018 r.):

  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 15,29%,
  • Całkowita kwota do zapłaty 24 394,50 zł,
  • Oprocentowanie (zmienne) w skali roku 10,00%,
  • Całkowity koszt kredytu 7 742,65 zł   (w tym podana wysokość prowizji i odsetek),
  • wysokość rat kredytowych w ujęciu miesięcznym.

Lista banków jest aktualna i prezentuje kredyty i pożyczki gotówkowe, które znaleźć można w wybranym banku. Jak widać z przedstawionego zestawienia, w niektórych bankach można znaleźć więcej niż dwie oferty! Jak sprawdzić szczegóły danej oferty? Najlepiej jest skontaktować się z bankiem, wysyłając formularz do kontaktu. W ten sposób przedstawiciel banku przedzwoni do nas, dowiemy się czy mamy zdolność kredytową, a jeżeli tak, to poznamy dokładnie szczegóły oferty.

Jakie oferty kredytów i pożyczek gotówkowych znaleźć można obecnie w bankach? Różnorodne. Są zarówno pożyczki gotówkowe bankowe z RRSO 0% (!) dla nowych klientów, jak i kredyty gotówkowe na 200 tys. zł na 10 lat. Wysokość kredytu, jak i jego udzielenie zależy oczywiście od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej dokonanej przez bank. Dlatego warto jest skontaktować się z wybranym bankiem, aby się dowiedzieć czy mamy wystarczającą zdolność kredytową, aby skorzystać z oferty kredytowej. Wystarczy wysłać formularz przez internet, podać podstawowe informacje w sprawie kontaktu i poczekać na telefon ze strony przedstawiciela banku.

Wysłanie formularza kontaktowego nie zobowiązuje nas do skorzystania z propozycji kredytowej banku. Jeżeli nam nie satysfakcjonuje, możemy poszukać innego banku, również w ten sam sposób.


Powrót do strony głównej KREDYT PORÓWNANIE