Wyszukiwarka Kredytów

wyszukiwarka kredytów

wyszukiwarka kredytów

Wyszukiwarka kredytów. Czy warto korzystać z porównywarki bądź wyszukiwarki kredytów i banków?

W przestrzeni online, znajdziemy wiele portali czy stron internetowych, które umożliwiają szybkie porównanie ofert bankowych. Mogą to być kredyty i pożyczki gotówkowe, jak i mieszkaniowe (hipoteczne), kredyty konsolidacyjne i na zakup samochodu.

Znajdziemy także porównywarki i wyszukiwarki pożyczek pozabankowych, zarówno krótkoterminowych chwilówek, jak i pożyczek ratalnych.

Porównywarki bankowe skupiają oferty kilku banków oraz najnowsze produkty. 70% porównywarek, które znajdziemy na rynku, to porównywarki banków oraz kredyty gotówkowe lub mieszkaniowe.

Jak działa taka porównywarka? Jest ona bardzo czytelna dla użytkownika. Wystarczy wpisać kwotę kredytu i okres kredytowania i otrzymujemy oferty kredytowe. Można również  dodatkowo odznaczyć kilka innych parametrów, np. system rat lub czy chcemy skorzystać z produktu dodatkowego, w celu obniżenia raty kredytowej.

Wyszukiwarka kredytów. Czy jest to ranking kredytów i banków ?

 

Nie do końca jest to prawda. Narzędzia takie nie pokazują dokładnie wyliczonej raty, dlatego również nie mogą wskazywać dokładnego kosztu kredytu lub pożyczki. Wyliczenia rat kredytowych są wyłącznie szacunkowe. Jest to pomoc, jak i informacja dodatkowa, która ma posłużyć do zapoznania się z ofertą banków, oszacowania raty kredytowej oraz do skontaktowania się z bankiem przez internet.

Żadna porównywarka kredytów nigdy nie pokaże dokładnie szczegółowej oferty.

To, że zostało napisane, że za każe pożyczone 1000 zł oddajesz 120 zł nie jest do końca prawdziwe, bo być nie może. Każda oferta bankowa jest przedstawiana indywidualnie i zależy między innymi od zdolności i wiarygodności kredytowej, okresu kredytowania, wykupienia dodatkowych produktów i ubezpieczenia. Dla kogoś koszt pożyczenia 1000 zł wyniesie 120 zł, a dla innej osoby będzie to 190 zł, a jeszcze dla innej osoby będzie to tylko 90 zł.

Czy warto jest podejmować decyzję na podstawie porównywarki? Nie, ale może służyć jako symulator rat kredytu, do zapoznania się z ofertą bankową, selekcji kredytów czy do wysłania zapytania dot. konkretnej oferty.

PORÓWNYWARKA BANKÓW
KREDYTY HIPOTECZNE

PORÓWNYWARKA BANKÓW
KREDYTY GOTÓWKOWE

Wyszukiwarka kredytów inne pomocne informacje:

wyszukiwarka kredytów nr 1Kredyt gotówkowy porównywarka. Porównanie banków, czyli nie tylko porównywarka kredytowa, ale także kilka informacji o tym,  jakie kredyty gotówkowe były najchętniej sprawdzane.

wyszukiwarka kredytów istotne informacjeWewnętrzny system elektroniczny banku. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) prowadzi postępowania przeciwko 18 bankom, w których sprawdza procedury informowania klientów o zmianie warunków umów finansowych.

porównywarka banków tani kredyt gotówkowyTani kredyt gotówkowy korzystny bank – skorzystaj z wyszukiwarki kredytów gotówkowych, ale nie zapomnij, aby porównać również całkowity koszt kredytu oraz jego RRSO.