Pożyczka na raty przez internet za darmo

Aktualizacja na dzień 12.06.2018 r.: OBECNIE OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA

Pożyczka na raty przez internet za darmo. Firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek ratalnych, bardzo rzadko, oferują pożyczki promocyjne za darmo. Zwłaszcza nie jest to spotykane w firmach stacjonarnych. Dlatego warto zwrócić uwagę na POŻYCZKĘ RATALNĄ DARMOWĄ dla nowych klientów. Taką propozycję przygotował Provident.

Pożyczka na raty przez internet za darmoSpecjalna oferta Providenta Pożyczka na Start obowiązuję od 11 kwietnia 2018 r. i dotyczy pożyczek oferowanych przez internet.

Z oferty promocyjnej, pożyczki ratalnej, mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy nie korzystali jeszcze z oferty pożyczkowej firmy.

Warunkiem udzielenia pożyczki w Providencie, podobnie jak w innych firmach pożyczkowych, jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Ile można maksymalnie pożyczyć i na jaki czas?

Podstawowe parametry pożyczki ratalnej:

  • pożyczka od 500 zł do 1500 zł,
  • okres spłaty 4 miesiące (!),
  • raty równe w każdym miesiącu,
  • RRSO 0%.

W ofercie standardowej nie ma takiej pożyczki. Jeżeli jednak wnioskowalibyśmy np. o pożyczę w wysokości 1000 zł na 3 miesiące i spłacalibyśmy zgodnie z harmonogramem, bez promocji, to koszt całkowity takiej pożyczki wyniósłby 327,23 zł, a rata miesięczna 442,41 zł.

Jak aplikować o pożyczkę na raty w Providencie?

Należy wypełnić wniosek przez internet. Sprawdzić i zaakceptować swoją ofertę. Potwierdź dane. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to pieniądze otrzymamy przelewem.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy mieć ukończone 18 lat, posiadać obywatelstwo polskie oraz ważny dowód osobisty, adres mailowy, aktualny numer telefonu komórkowego, konto bankowe oraz oczywiście stały dochód.

 

Sprawdź szczegóły pożyczki i złóż wniosek przez internet

 

Co wyróżnia pożyczkę ratalną Providenta?

Zdecydowanym plusem oferty Providenta jest długi okres czasu spłaty pożyczki. Obecnie ŻADNA firma pożyczkowa nie oferuje pożyczki ratalnej na 4 miesiące za darmo dla nowych klientów.

Jak przy każdej pożyczce pozabankowej, tak również i tutaj mamy minimum formalności, a cała procedura zamyka się dosłownie w kilku krokach.

Certyfikat SSL zapewnia 100% bezpieczeństwa. Oznacza to, że przesyłanie danych w formularzu jest bezpieczne i chronione.

Oferta jest dostępna 7 dni w tygodniu, a przelew z pożyczką można otrzymać nawet w weekendy. Jeżeli otrzymamy pozytywną odpowiedź, to pieniądze znajdą się na rachunku nawet w ciągu 15 minut od momentu weryfikacji danych.

 

Pożyczka na raty przez internet za darmo na 4 miesiące

I na koniec przykład reprezentatywny Pożyczki na Start. Pożyczka gotówkowa od 500 do 1500 zł spłacana jest w 4 miesięcznych ratach. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Całkowita kwota kredytu 1 500 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1500 zł. Oprocentowanie stałe 0%. Całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). 4 raty miesięczne równe w wysokości 375 zł. Kalkulacja na dzień 11 kwiecień 2018 roku.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta dokonanej przez pożyczkodawcę. Wpis na blogu ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Pożyczka na raty przez internet za darmo na 4 miesiące w Providencie to z pewnością szczególna oferta. Gdzie jeszcze obecnie można pożyczyć na raty za 0 zł? Niewiele jest takich ofert. Jedną z nich jest pożyczka w MoneyMan, gdzie w promocji dla nowych klientów jest maksymalna kwota do 1500 zł na 2 miesiące. O pożyczce MoneyMan pisaliśmy w artykule W Której Firmie Pożyczkowej Wziąć Pożyczkę?


Porównywarka Banków » Pożyczka na raty przez internet za darmo